Obraťte se na nás

Alexandr Will s.r.o.

Navštivte nás v naší vzorkové prodejně – showroomu, případně si objednejte schůzku nebo nám napište o návrh a cenovou kalkulaci. Potřebujete radu? Napište také!

Chcete se zeptat?

Ozvěte se nám

Odesláním beru na vědomí zpracováním osobních údajů.


FAQ

Otázky a odpovědi

Konzultace je u nás na prodejně zcela zdarma (po předchozí domluvě). Cenová nabídka po konzultaci zadání také. Napište, zavolejte, domluvte si termín.
Doba realizace vaší zakázky se liší podle složitosti, rozsahu práce a vybraných materiálů. U atypických zakázek cca 5 týdnů, standard cca 2 týdny. Vše záleží také na složitosti a náročnosti celého projektu a dodávkách materiálu.
Součástí dodávky terasy jsou podkladové hranoly, impregnované proti dřevokazným houbám a plísním, terasová prkna (s ochranným nátěrem nebo bez), spojovací materiál. U obložení domů je to podkladní rošt, izolace, fasádní fólie, rošt z latí, obkladové fasádní prvky (s ochranným nátěrem nebo bez), spojovací materiál. Našimi partnery jsou firmy STAMISOL a WURTH
Na naši práci poskytujeme záruku na dílo a záruku na použité materiály dle platných zákonů obchodního nebo občanského zákoníku.
Žádné storno poplatky si u nás neúčtujeme.